HAKKIMIZDA

Ülkemiz için katma değer üretirken dünya için sürdürülebilir üretim anlayışını benimsiyoruz.

Elta İplik olarak Türkiye’de tekstil sektöründe edindiğimiz tecrübemizi müşterilerimize aktarmak ve iyi bir hizmet verebilmek adına İstanbul’da kurulduk. Yaygın satış ağımız ve yüksek hacimli üretimimiz ile tüm dünyaya ihracat yapmaktayız. Dünya için katma değer üretmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Başta “NAYLON 6” ve “NAYLON 66” olmak üzere Gipeli İplik, Polyester İplik ve Kesik Elyaf ürün gruplarında dünyanın en önemli üreticilerinden müşterilerimize tedariği konusunda yardımcı olmaktayız. En kaliteli üretime sahip tesislerde üretilen en yüksek kalitedeki ürünleri müşterilerimize sunmaktayız.

Dünyada kendi alanında en iyi üretim teknolojileri ve üretim hacmine sahip OCTAGON (Mısır)’un Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. “NAYLON 6” ve “NAYLON 66” konusunda dünyanın en iyi ürteticilerinden birisi olan STILON (Polonya) firmasının da yine Türkiye distribütörlüğünü yürütmekteyiz. Bu avantajımızı müşterilerimizin talep ettikleri en kaliteli ürünün en iyi fiyatlama ile sahip olması için kullanıyoruz. Talep ettikleri ürünlerin en uygun koşullar ile ithalatını yapıyor, müşterilerimiz için tedariğini sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Hizmet anlayışımız ve müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ve üretim maliyetlerini aşağıya çeken iplik çeşitlerimiz ile tekstil sektörüne en iyi hizmeti verebilmek.

Misyonumuz

Ürün çeşitlerimizi, zengin renk ve kalınlık seçenekleri ile müşterilerimize hizmet sunarken ELTA İPLİK olarak talep edilen tüm ihtiyaçlara cevap verebilmeyi, ürünlerimizi en cazip fiyatlar ile müşterilerimize sunmayı ve dürüstlüğü kendimize ilke edinerek tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile birlikte büyümeyi hedefliyoruz.